Jelly Belly jelly beans לא מכילים ג'לטין.
איזה שעועית ג'לי היא טבעונית?
למרות ששעועית הג'לי של Jelly Belly לא תעבור את המבחן הטבעוני, שעועית המותג Jolly Rancher היא למעשה טבעונית. הטעמים המקוריים כוללים תות שדה, תפוז, פטל כחול, ענבים, אבטיח ותפוח, והסוכריות הללו אינן כוללות מרכיבים כמו ג'לטין, שעוות דבורים או שלאק.
האם יש ג'לטין בשעועית ג'לי Starburst?
מסקנה. שעועית ג'לי Starburst היא לא מזון טבעוני. עם זאת, נחמד לראות חברת שעועית ג'לי שאין לה ג'לטין ברשימת המרכיבים. … אם תסתכל למעלה, תמצא קומץ אפשרויות עבור שעועית ג'לי שהם מזונות ידידותיים לטבעונים.
האם שעועית ג'לי היא חלאל?
האם The Jelly Bean Factory Jelly Beans חלאל? כן! כל המוצרים שלנו תואמים לחלאל ויוצרו תוך מחשבה על דרישות חלאל. כאן ב-The Jelly Bean Factory, אנחנו רוצים שכולם יוכלו ליהנות משעועית הג'לי הטעימה שלנו ומהטעמים העצומים שלהם.
האם שעועית Boozled ג'לי שעועית טבעונית?
כל שעועית הג'לי Jelly Belly היא כשרה OU, ללא גלוטן, ללא בוטנים, ללא מוצרי חלב, ללא שומן וידידותית לצמחונים. צפה בסרטון BeanBoozled וקבל את אתגר BeanBoozled.